وبلاگ گردی

- به گفته امیر رضا خادم در خبر ۲۰:۳۰ گویا سیوند آبگبذب نخواهد شد. وبلاگ مژگان جمشیدی را بخوانید.

- دریاچه هامون در حال آبگیری است. وبلاگ محمد رضا درویش را بخوانید.

- گزارش لحظه به لحظه از آیگیری دریاچه هامون. وبلاگ علیرضا راشکی را بخوانید.

- روزنامه همشهری امروز را بخوانید. فاجعه انتشار آلودگی پتروشیمی در خلیج فارس . به نقل از وبلاگ ناصر کرمی.

- یک مطلب جالب درباره مبارزه و ویکتور هوگو.  وبلاگ امیر شعبانپور را بخوانید.

/ 6 نظر / 17 بازدید

سلام حميد . بالاخره سيستمم درست شد . آلودگی آب خليج فارس رو تو روزنامه خوندم. واقعآ چه کسی بايد جوابگوی همچين فاجعه ای باشه؟ بايد يه کار اساسی کرد .

سرباز هشتاد ويکم

بسياري از ما يا دوره سربازي را پشت سرگذاشته‌ايم و يا مثل بسياري ديگر منتظريم تا دوره سربازي را بگذرانيم. دوره سربازي خيلي زود مي‌گذرد و ما از گذشت آن خوشحالیم، بی‌خبر از شمع وجودمان که دارد آب می‌شود بزرگترها به سربازی وی مجموعه خاطرات سربازي خود را در كتابي با عنوان سرباز هشتاد ويكم توسط نشر دعوتمنتشر كرده است. اين مجموعه شامل دو فصل است؛ فصل اوّل كه 81 خاطره و نکته درباره دوره سربازی است و فصل دوم مجموعه‌اي از لغات و اصطلاحات رايج در دوره سربازی است.صفاري‌نژاد وبلاگي با عنوان سرباز هشتاد و يكم نيز راه اندازي كرده كه مي‌توانيد اطلاعت كامل‌تر اين كتاب را در آنجاببينيد. براي تهيه اين كتاب مي‌توانيد مبلغ 1800 تومان به اضافه 200 تومان هزينه پست كتاب را به (حساب سپهر01001482251000 به نام مهدي صفاري نژاد) واريز نماييد و فيش آن را به شماره 4455803-0361 فاكس نماييد و يا به صندوق پستي 1788/87135 ارسال نماييد.

حرمنصوری

سلام دوست خوب من . روز شما بخیر و سبز . از شما خواهش می کنم در صورت امکان لینک همه وبلاگهای زیست محیطی مندرج در همنهاد http://www.hamnahad.blogfa.com را به لینکهای خود اضافه کنید تا بتوانیم ارتباط بیشتر و موثری را با همفکران خود داشته باشیم با ارزوی سالی خوش . دیده بان میانکاله

ماندانا

تبريک می گم مقام هشتمی رو. خيلی عاليه. حتما سال ديگه توی سه تای اولی.