قالیباف ابقا شد

1878.jpg

 

بالاخره رای شورای سوم شهر تهران برای تعیین شهردار تهران مشخص شد. محمد باقر قالیباف برای چهار سال دیگر بر صندلی شهرداری تهران خواهد نشست. این یعنی تا چهار سال دیگر تخریب پارک های جنگلی ادامه دارد. این یعنی به جای اینکه بودجه شهرداری صرف فعالیت های فرهنگی و عمرانی موثر شود، خرج ریخت و پاش های بدون حساب و کتاب در طرح های جهادی 137 بدون بازده می شود.

شورایی که اعضای آن پیش از انتخابات ژست های اصلاح طلبی و روشن فکری میگرفتند، به ابقای شهرداری رای می دهند که در حال حاضر بودجه فرهنگی معاونت های فرهنگی و اجتماعی شهرداری های مناطق خود را به صفر رسانده است. شهرداری که به راحتی و بدون هیچ واهمه ای از بازخواست شدن، دست به تعدیل صدها نفر از نیروهای خود می زند. شبانه لودرها را به جان پارک های جنگلی شهر می اندازد. او همان شهرداری است که پارک جنگلی لویزان را تخریب کرد. او همان شهرداری است که پارک جنگلی سرخه حصار را تخریب کرد. بله او همان شهرداری است که حتی از عمر شهردار بودنش سه سال نمی گذرد. او محمد باقر قالیباف است. مردی که کارنامه ای سیاه دارد.

و صد البته این همان شورایی است که اعضایش داعیه حفظ محیط زیست داشتند. این همان شورایی است که اعضایش شعار نجات شهر را سر می دادند. این همان شورایی است که عده ای برای انتخاب شدن آن ها کفن پوش به میدان ولیعصر می ریختند و یار دبستانی می خواندند. این همان شوراست! از ابتدا هم همان شورا بود!!

و اینجا روی صحبتم با دوستانی که در نیمه های شب قبل از انتخابات شوراها با پیام های کوتاه خود دست به تبلیغ برای افرادی چون: ابتکار، ساعی، نجفی و... زدند.

همیشه در زندگی ام یک اصل را دنبال کرده ام که بسیار ساده است: "هیچ وقت بین بد و بدتر، بد را انتخاب نکن" چرا که معتقدم بد و بدتر هر دو به سوی بدترین در حال حرکتند. بدی که امروز می بینیم، فردا در جای بدتر ایستاده است. این را باز هم برای عزیزانی می گویم که هنوز به جنبش اصلاحات اعتقاد دارند. بین بد و بدتر هیچ کدام را نباید انتخاب کرد. بلکه باید با هردو مبارزه کرد. این اعتقاد من است.

 

93.jpg

 

آقای قالیباف، شهرداری مبارکتان! جواب خدا را هم خودتان بدهید

 

پیوست:

اصل خبر را در ایسنا بخوانید

در جلسه راي اعتماد شوراي شهر؛

 

قاليباف با 8 راي موافق، پنجاه و هشتمين شهردار تهران شد

/ 0 نظر / 34 بازدید